sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop  

ÇİFTÇİ, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ


Bu haber 2018-08-27 13:16:46 eklenmiş ve 184 kez görüntülenmiştir.
vibratör   sex shop    sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım  

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak Şanlıurfaspor'a 3 milyon liralık maddi destekte bulunduklarını hatırlatarak yeni sezon için de 750 bin kombine bileti alarak gençlere dağıtacaklarını söyledi. Maddi gelirin sadece Büyükşehir'le sınırlandırılamayacağını söyleyen Başkan Çiftçi, iş adamlarına da seslenerek kulübe destek çağrısında bulundu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, haftalık basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Çiftçi açıklamasında ilk olarak Şanlıurfaspor'a maddi kaynak arayışı konusunda Büyükşehir Belediyesi olarak yaklaşımlarını dile getirdi.

Kurumsal olarak vatandaş odaklı 150 farklı konuda görevlerinin olduğunu ve bu görevi en iyi şekilde yapmak için öz kaynaklarını iyi değerlendirdiklerini belirten Başkan Çiftçi, "Büyükşehir Belediyemiz, Şanlıurfa'mızda yaşayan 1 milyon 945 bin vatandaşımıza hizmet görmekle sorumludur. Bu sorumluluğun bilincinde olan yönetimimiz, projeler üretiyor ve bu projelerine kaynak bulmak için Japonya'dan Kuveyt'e kadar uzanıyor. Bunun yanı sıra kendi öz kaynaklarını en iyi şekilde değerlendiren Büyükşehir Belediyemiz, çok başarılı çalışmalara imza atıyor" dedi.

Başkan Çiftçi basın açıklamasında şu konulara değindi:

 

ŞANLIURFASPOR'A HER ZAMAN DESTEK VERDİK

Bilindiği üzere haftalık düzenlediğimiz basın toplantısında haftalık olarak gündemi değerlendiren açıklamalarda bulunuyoruz. Dün de Şanlıurfaspor ile ilgili yaşadığımız bir hadiseden dolayı kamuoyunu bilgilendirmek hasıl olmuştur. Şanlıurfaspor Kulüp Başkanımız ve yönetimi ile az önce bir toplantı yaptık. Şanlıurfaspor, şehrimizin kulübü. Büyükşehir Belediyesi olarak Şanlıurfaspor'umuzun her zaman yanında durduk ve durmaya devam edeceğiz. Yasaların bizlere verdiği yetkiye dayanarak da her zaman maddi desteğimizi sürdürüyoruz. Hangi yönetim gelirse gelsin her zaman destek veriyoruz. Çünkü Şanlıurfaspor Şanlıurfa’nın marka değeri ve Şanlıurfalıları ilgilendirdiği için sahip çıkıyoruz. Yine Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak sporun her alanına bakış açımız aynı. Amacımız sporun her alanını bu şehirde yaygınlaştırmak ve bunun içinde tesisleşme noktasında çok büyük adımlar attık. Bu çalışmalarımızın sporun bir çok alanında gerek ulusal gerek ise uluslararası alanlarda meyvelerini vermeye başladı. Tenis, Yüzme, Bilek Güreşi, Güreş, Teakwando ve bir çok alanda başarılar elde edildi. Şu anda ŞUTİM bölgesinde bölgenin en büyük spor komplekslerinden biri yapılıyor ve sezona yetiştirilmeye çalışılıyor. Aynı şekilde Tenis Dünyası, havuzlar ve tüm ilçelerde spor kompleksleri yapılıyor ve yapmaya devam edeceğiz. Amacımız Şanlıurfa’yı spor şehri yapmak ve bunun içinde sporun alt yapısını gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 

ŞANLIURFASPOR'A 3 MİLYON LİRA MADDİ DESTEKTE BULUNDUK

Bizler gençlerimizi seviyor ve onların sporda başarılı olabilmeleri için çalışıyoruz. Ama Profesyonel spor alanları farklı. Diğer Büyükşehir Belediyeleriyle kıyasladığımızda profesyonel spora en çok kaynak aktaran yine Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesidir. 3 Milyon liraya kadar Şanlıurfaspor’a maddi destekte bulunmuş kaynak aktarılmıştır. Bunu yönetim kurulumuz ve Başkanımız ile görüştük. Yine bu yıl sezon başlamadan 500 Bin liralık bir kaynak sağlanmıştır. Ve gerekli olan kaynak çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Şanlıurfaspor’umuzun bir yönetimi var ve bu kulübü yönetim kurulu yönetiyor. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 150’ye yakın görevimiz var ve bu görevleri en iyi şekilde yapabilmek adına çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz doğru yönetiliyor ve başarılı çalışmalar imza atılıyor. İşte bu bir alın teri, bir emektir. Bu doğru projeler ile ve gerekli finansal kaynaklar bulmayla oluyor. Kurumumuz, Şanlıurfa’nın projelerini Japonya’da, Kuveyt’te, Birleşmiş Milletlerde ve bir çok alanda kabul ettirmek sureti ile başarı elde ediyor. Şanlıurfaspor’umuzun da bizlerden beklentileri büyük ama kulübümüz ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde elimizden geleni yapacağız. Her zaman olduğu gibi kulübümüzün yanındayız. Büyükşehir Belediyemizin kulüpten desteği çekilmemiştir. Bizim Kulübümüze her zaman kapılarımız açık ve yönetimimiz ile her zaman görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Yoğun bir mesai içerisindeyiz. İşimiz sadece spor değil, dolayısıyla bana ulaşamayan arkadaşlarımız kamuoyunda ulaşamadıklarını deklere etmiş ama ben bir gün önce kendileri ile görüştüm.

 

TÜM ŞANLIURFALILARI ŞANLIURFASPOR’A SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM

Geçen sezon ve ondan önceki sezonlarda Büyükşehir Belediyemiz Şanlıurfaspor’a sahip çıkmıştır. Bu gün de sahip çıkıyor ve çıkmaya devam edecek. 750 bin kombine bileti almış durumdayız. Gençlerimize bu kombineleri teslim edeceğiz ve aynı şekilde 500 bin liralık kaynak Şanlıurfaspor’a aktarılmış durumda. Belirtmek istedim ki sadece kamu kurum ve kuruluşlara bu iş bırakılamaz Şanlıurfaspor şehrimizin takımı ise herkesin sahip çıkması gerekmektedir. Tüm iş adamlarımıza, esnafımıza ve spor sevenlere çağrıda bulunmak istiyorum. Şanlıurfaspor’umuza sahip çıkmamız lazım, Şanlıurfaspor’a emek veren kardeşlerimiz var onların kulübü yalnız bırakmamaları gerektiğini düşünüyorum. Bu işler sadece ekonomik kaynakla olmuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sporcularımızın başarısı maddiyat ile değil altyapı ve geliştirmekle oldu. 3 bin 600 Lisanslı sporcumuzu bünyemizde barındırıyoruz ve bu sporcularımız ulusal ve Uluslararası alanda mücadele ediyor ve her branşta başarılar elde ediliyor. Bu Şanlıurfaspor’a yapılan yardımın yanında hiç bir şey. Şahsım olarak Futbolda bir bilgim ve birikimim yok. Bizler Belediyecilikte kendimize güveniyoruz. Şanlıurfaspor’a gerekli kaynakları aktarıyoruz ama doğru yönetilemiyor ve başarılı değil ise biz bir şey diyemeyiz. Futboldan anlayan gönül veren değerlerimiz takımımızı sahip bırakmasınlar. Futboldan anlayan önceden kaptanlık yapan veya teknik olarak bilgisi olan kendi değerlerimizin takımımıza sahip çıkması lazım. Ama bütün kulüp Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin sırtına bırakılamaz bu durum hiçbir Büyükşehir Belediyesinde söz konusu değil.

 

KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZA YÖNELMEK DURUMUNDAYIZ

Şanlıurfaspor’un kalıcı gelirler noktasında Büyükşehir Belediyesi olarak yetkilerimiz çerçevesinde hangi proje önümüze gelirse gelsin sorumluluk alarak Şanlıurfaspor için imzalamaya hazırız. Bunu bir çok kez deklere ettik ama bugüne kadar sabit gelir ile ilgili hiçbir proje bizim önümüze gelmedi. Şanlıurfaspor’umuzun yöneticileri proje üretsinler, kalıcı gelir üzerinde kafa yorsunlar, tüm mevzuatı incelesinler hangi konuda kalıcı gelir elde edilebiliyor ise bunları projelendirip belediyemize sunsunlar. Memleketimiz önemli günlerden geçiyor. 24 Maddelik Büyükşehir Belediyesi olarak tasarruf tedbiri almış durumdayız. Sınırsız bir kaynadığımız da yok biz kendi öz kaynaklarımızı yetiştirmek durumundayız. Şanlıurfa’da sporcu yetiştirmek durumundayız. Şanlıurfalıya güvenip sporcu yapmak durumundayız. Bizim zamanı geçmiş fiyatı çok yüksek olan futbolculara para aktarma gücümüz yoktur.

 

VATANDAŞA HİZMET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediyesi olarak 13 ilçemize içme suyu arıtma tesisleri yapıyoruz. Bizlerden hizmet konusunda beklentide olan vatandaşlarımız var. Önceliğimiz insanlarımızın refah seviyesini, yaşam kalitesini yaşanabilir dereceye ulaştırmaktır. Çocuğundan gencine ve yaşlısına kadar ilimiz sınırları içerisindeki tüm vatandaşlarımıza sosyal yaşamın şartlarını sunacak hizmetler ulaştırmak bizim asli görevimizdir" 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop  
Arşiv Arama
- -
Anket
MEVCUT BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MEMNUNMUSUNUZ ?
HAYIR
EVET
KARARSIZIM
63 Ajans
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
HABERLER
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
maltepe escort

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye